X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnci Taneleri 8. Bölüm

14 Mart Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 8. bölümünde Dilber, Zahir'den kurtulmanın planını yaparken Azem, geçmişin yaralarını sarmaya devam eder. 

Dilber, oğlunun yanına gelmesiyle rahatlar. Dilber'in Zahir’den tamamen kurtulması gerekir ve bunun için plan yapmaya başlar. Ancak Zerre Dilber'in bu planını Azem'e söyler. Azem, Cihan’la doğru bir iletişim kurabilmek için çabalamaya devam eder. Cihan’ın kafası ise babası ile ilgili iyice karışmıştır. Hatice'nin gelmesiyle Azem kendini ele veriyor. Hatice, Azem'in kim olduğunu sorgulayacak mı?

Azem, Piraye’nin ailesi ile aynı yerde çalışmak istemediğini ilettiğinde, Piraye ona reddedemeyeceği bir teklif ile döner. Azem, Piraye'nin yanından ayrılırken, Talip'le karşılaşır. Talip, Azem'den şüphelenir ve araştırılması için talimat verir. Azem'in gerçek kimliği ortaya çıkacak mı? Zahir, kardeşine ulaşır ve Alişan'ı Dilber'e vermenin hesabını sorar. Dilber'i tehdit etmeye çalışan Zahir, haber gönderip tehdit eder. Dilber, öfkeden deliye döner. Dilber konusunda Azem'i uyaran Nesrin, bu olaya karışılmamasını ister. Kasım ise Azem'in Dilber'e aşık olabileceğini ortaya atar. Peki Dilber'i kaderine mi terk edecekler? 

İnci Taneleri yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İnci Taneleri dizisi perşembe akşamları yayınlanmaktadır

FRAGMANLAR