X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İnci Taneleri 3. Bölüm Fragmanı - 2

İnci Taneleri 3. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Azem, geçmişin izlerini gizlerken çocuklarının bulunması umuduyla da o izlerden de kopamıyor!

Azem, ders verdiği eve karşı adı ile ilgili söylediği yalan yüzünden Dilber'in diline düşüyor. Yaşamak için, Azem yerine başka biri olmak onunda hoşuna gitmese de bu yalanı sürdürmek zorundadır. Azem ile Dilber tarafında da kaos bitmek bilmez. Çıkan kavgada Azem'in en yakın arkadaşı Kasım yaralanıyor. Bu sırada Azem, karakolda kendisini umutlandıran bir durum ile karşı karşıya kalıyor.

İnci Taneleri yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hazar Ergüçlü Dilber karakterini oynamaktadır

FRAGMANLAR