X
X

"İnci Taneleri" fragman izlenmesi 30 milyonu aştı!

04.01.2024 Perşembe 12:12 (Güncellendi: 05.01.2024 - 11:17)

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri dizisi daha yayına girmeden ekrana gelen tanıtımları ile gündeme oturmuş ve oldukça konuşulmuştu.

Dizinin ikinci tanıtımı olan “Dilber” fragmanı ise Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansının yanı sıra Sincanlı Erkal’ın “Gemileri Yakarım” parçası ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Yılbaşından hemen önce ekrana gelen tanıtım kısa sürede YouTube, Instagram, Facebook başta olmak üzere birçok sosyal mecrada 30 Milyon’un üzerinde izlenerek bir rekora imza attı.

“Şarkı bir anda patladı ve milyonlara ulaştı.”

Diziye dair merakın iyice arttığı şu günlerde Sincanlı Erkal olarak dikkatleri üzerine çeken sanatçı Erkal Sonel o şarkının hikayesini Kanal D Haber’e anlattı.

Gemileri Yakarım’ın tüm Türkiye’nin diline düştüğünü ifade eden Erkal Soner duygularını şu sözlerle ifade etti “Ben bile şok oldum. Şarkı bir anda patladı ve milyonlara ulaştı. Herkesin diline düştü. 26 yıldır sahne hayatının içindeyim ama yıldızım Yılmaz Erdoğan sayesinde parladı. Gerçekten arayan arayana... Hollanda’dan, Belçika’dan, Danimarka’dan... Her yerden mesaj ve telefonlar geliyor. “dedi.

Çekimlerin 10 saat sürdüğüne de değinen ünlü isim “Aslında her şey bir anda sahnede gelişti. Çekimler yaklaşık 10 saat sürdü ve 10 saat boyunca canlı canlı çaldık.” dedi.

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor. ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ yüreğe dokunan hikayesiyle yakında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak.

İNCİ TANELERİ VİDEOLARI