X
X

KUBİLAY AKA’DAN “İNCİ”LER

10.02.2024 Cumartesi 14:52 (Güncellendi: 10.02.2024 - 14:52)

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri yayınlanan her bölümü ile milyonları ekran başına kilitliyor. Sürükleyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile her hafta seyirciyi mest etmeyi başaran İnci Taneleri ekran başarısını sosyal medyada da sürdürmeye devam ediyor. İnci Taneleri’nde Cihan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Kubilay Aka Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.

“YILMAZ ERDOĞAN BÜYÜK BİR SEVGİ VE SAYGIYI HAK EDİYOR”

Yılmaz Erdoğan ve İnci Taneleri üzerine de samimi açıklamalar yapan oyuncu “Yılmaz Hoca çok şahsına münhasır, çok güzel kalbi olan bir insan. Bu ülkeye sanat açısından birçok katkısı olmuş. Birçok dizinin yazarı, oyuncuları, onun öğrencileri. Bugün izlediğimiz ‘İnci Taneleri’ gibi güzel bir hikâye de onun eseri. Sürekli yazıp üretiyor, bunu bize aktarıyor, öğretiyor, yorulmadan bizim için çalışıyor. Büyük bir sevgi ve saygıyı hak ediyor. Sette de hem çok komik hem çok arkadaş hem çok hoca hem yönetmen hem oyuncu, hem hikaye yazarı… Değer verdiği bütün her şeyi onunla birlikte ortak şekilde yaşayabiliyorsunuz bu çok güzel.” dedi.

“CİHAN’I DAHA KEŞFETME AŞAMASINDAYIM”

Canlandırdığı Cihan karakterine de değinen yakışıklı oyuncu “Cihan’ı daha keşfetme aşamasındayım. İzlemeye devam edip hep birlikte göreceğiz.” Şeklinde ifade etti.

BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Herkesin ‘İnci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” yeni bölümleri ile her perşembe akşamı Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.

İNCI TANELERI VİDEOLARI