X
X

İnci Taneleri 7. Bölüm Özeti

06.03.2024 Çarşamba 11:27 (Güncellendi: 06.03.2024 - 11:27)

Kanal D’nin, BKM imzalı dizisi “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor. Yılmaz Erdoğan’ın hayat verdiği Azem Yücedağ’ın hayata tutunma hikayesini konu alan dizinin yeni bölümünün özeti şöyle;

Azem Dilber’in başına gelenlerden derinden etkilenmiştir. Herkes olanların şokunu yaşamaktadır.  Piraye’nin yaptığı iş teklifini kabul edip, etmemek de Azem’in aklını meşgul eder. Ama, Dilber’e destek olup toparlaması için çabalamakta, bir yandan da başına gelenlerin hesabını sormak için uğraşmaktadır. Bu tehlikeli yol, Dilber’e büyük bir hediye vermenin kapısını açacaktır. Cihan Doktor Elif’e ulaşabilmek için herkesten sakladığı en hassas hikayesini ona açar. Elif’in Cihan’a dair öğrendikleri duygularını karıştırır.

Usta Oyuncu Menderes Samancılar İnci Taneleri’ne konuk oluyor…

Yayınlanan her bölümüyle reyting listesinin zirvesinde yer alan diziye bu hafta usta oyuncu Menderes Samancılar konuk oluyor. Samancılar, “Terzi Affan” karakteri ile dizinin 7’nci bölümünde izleyici karşısına çıkacak. Menderes Samancılar’ın hayat vereceği Affan karakterinin diziye nasıl yön vereceği ise merak uyandırdı.

BKM imzalı “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

İNCI TANELERI VİDEOLARI