X
X

Internetteki eğlence kanalınız “netd” yayında!

11.01.2013 Cuma 12:01 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Doğan TV Holding'ten internete yeni bir eğlence kanalı... www.netd.com

İnternet yayıncılığında, kanald.com.tr, cnnturk.com gibi başarılı siteleri ve uygulamaları bünyesinde bulunduran Doğan TV Holding’ten bir yenilik daha!
 
.jpg
 

 
Yeni eğlence kanalınız  "netd", diziler, filmler, programlar, canlı yayın ve özel içerikleriyle www.netd.com adresinden artık yayında.
 
İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kendi eğlence dünyanızı yaratabilirsiniz...
 
 
"netd" ile dizi, film, program, belgesel, canlı yayın ve sadece “netd” ye özel içeriklere istediğiniz  zaman ve bulunduğunuz her yerden, tek adımda  televizyon izleme kolaylığında ulaşabilirsiniz...
 
Kaçırdığınız Popüler ve Unutulmaz Diziler, Filmler.... Üstelik HD Kalitesi ile 
 
 
"netd", güncel dizilerin yanı sıra, tekrarları bile halen yüksek izlenme oranlarına ulaşan fenomen dizileri, izleyebileceğiniz tek adres.
 
Sadece dizileri de değil, sürekli güncellenen  yerli ve yabancı filmleri hiç bir zahmete katlanmadan TV rahatlığıyla izleyebileceksiniz. Üstelik bu içeriğe HD Kalitesi ile ulaşmak mümkün.
 
Kullanıcı Kolaylığı Ön Planda
 
"netd" kullanıcılarına, içeriğe kolay erişimin yanında, favori ve takip listesi oluşturma olanağı da sağlıyor.
 
"netd" ye, internet bağlantısı olan herkes, istediği cihazdan kullandığı tarayıcıyla rahatlıkla ulaşabiliyor.
 
Sürekli yenilenen sürpriz içerik ve servislerle kullanıcı deneyimini daha da yükseltmeyi amaçlayan "netd", mobil, tablet ve Smart TV  uygulamalarını ve "indir sonra izle" gibi daha birçok yeniliği kullanıcılarının hizmetine sunmayı planlıyor.
 
Internetteki eğlence kanalınız "netd" yi takip edin.