X
X

İntikam'ın yeni sezon çekimleri başladı

21.08.2013 Çarşamba 10:59 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Sürprizlerle dolu yeni bir sezon...

Kanal D’nin, başrollerinde Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın oynadıkları, geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizilerinden “İntikam”ın yeni sezon çekimleri başladı. Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin ve karakterlerin de katıldığı dizide izleyicileri yeni sezonda da sürprizler bekliyor.
 

 

Kanal D’nin başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın üstlendiği, 2. sezonu büyük bir merakla beklenen sevilen dizi “İntikam”ın yeni sezon çekimleri Kanlıca’da başladı.Yaz tatili sonrası bir araya gelen yapım ekibinin ve oyuncuların oldukça neşeli oldukları gözlendi. Kanlıca’da başlayan çekimlerde Beren Saat,  Mert Fırat ve Engin Hepileri ile kamera karşısına geçti ve yeni sezon çekimleri de başladı.Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur’un (Beren Saat), onu bulmak için Hakan’dan (Engin Hepileri) yardım istediği ve ayrılık sonrası Emre (Mert Fırat) ile ilk karşılaştığı sahnelerinin çekildiği diziye; Alican Yücesoy  “Ali Sülen”, Zeynep Özder  “Aslı Sağlam”, Tilbe Saran “Hale Çelik”, Nesrin Kazankaya  “Nurdan Gümüşçü” ve Beyza Şekerci de “Dicle” karakterleri ile dahil oldu.
 
Sürprizlerle dolu sezon finalinin cevapları merakla beklenirken "İntikam"ın yeni bölümü Eylül’ün ilk haftası ekrana gelecek.