X
X

İyi Aile Babası oyuncuları!

25.11.2020 Çarşamba 13:11 (Güncellendi: 27.11.2020 - 17:34)

İyi Aile Babası dizisinin oyuncuları hangi karakterleri oynuyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi "İyi Aile Babası"nın oyuncularının oynadığı karakterleri tanıyalım!

ÇAĞLAR ÇORUMLU / MEHMET ALİ PAMUK Evli, 3 çocuk babası. İstanbul doğumlu, aslen Adanalı. Tıp Fakültesi mezunu, aile hekimi. Hem çekirdek, hem de geniş ailesine çok düşkün. Aile bağlarına çok önem veriyor. İyi bir baba, iyi bir eş ve iyi bir evlat olmak için büyük mücadele veriyor. Mesleğinde de çok idealist bir hekim.

ŞEBNEM BOZOKLU / ASLI PAMUK Mehmet Ali’nin 25 yıllık karısı, 3 çocuk annesi, hem ev kadını hem de kariyer sahibi. Kocasına ve çocuklarına çok düşkün, çalışkan, fedakar, aşırı titiz, mükemmeliyetçi ve modern görüşlü bir kadın. Hayattaki en büyük mücadelesini, alt katlarında oturan kayınvalidesine karşı veriyor.

MELEK BAYKAL / ARİFE PAMUK İki çocuk annesi, Adana’da doğmuş, İstanbul’da büyümüş ve yine kendisi gibi Adanalı olan, dönemin sıkı emniyet amirlerinden Kerami ile evlenmiş. Çocuklarına, ve özellikle küçük oğlu Mehmet Ali’ye çok düşkün. Kerami, emekli olup 7/24 evde olmaya başlayınca, aralarında tatlı bir didişme başlamış.

SALİH KALYON / KERAMİ PAMUK Doğma büyüme Adanalı. Polis lisesinden mezun olduktan sonra tayini İstanbul’a çıkmış ve sonrasında hep İstanbul’da kalmış. Hayatta bir tek karısından çekiniyor. Emekli olduktan sonra, 7/24 evde karısının boyunduruğu altında olmaktan çok sıkılmış durumda, evden kaçıp, arkadaşlarıyla vakit geçirmek için her numarayı çeviriyor.

TİMUR ACAR / RIFKI PAMUK Hala anne ve babası ile aynı evde yaşıyor. Lisede beden eğitimi öğretmeni ve basketbol takımının koçu. Çok iyi niyetli ve temiz kalpli bir adam olduğu için kolay kandırılan, bir yanı var.

BAHAR SUER / AYFER Rıfkı’nın beden eğitimi öğretmenliği yaptığı liseye yeni gelen psikolojik rehberlik danışmanı. Rıfkı ile öğretmenler odasında ilk karşılaştıkları anda birbirlerine aşık oluyorlar.

BERKE ÜSDİKEN / EMRE GÜNEY Genç ve yakışıklı pratisyen hekim. Mehmet Ali’nin yanında asistan hekimlik yapıyor. Çok iyi aile ve okul eğitimi almış, bilgili, kültürlü, iyi kalpli.

ECRİN SU ÇOBAN / DAMLA PAMUK 9. Sınıfa gidiyor. Ailenin en akıllı, düzgün, çalışkan çocuğu. Bu yüzden de annesine çekmiş.

BERAT EFE PARLAR / OĞULCAN PAMUK Lise sona giden tembel, hayta, yaramaz bir çocuk. Bilgisayar oyunlarına aşırı düşkün

BESTE BEREKET / AYDAN HEMŞİRE Aile Hekimliği Kliniğinde başhemşire. Aşırı anaç ve sağduyu sahibi.

RUKAN DEMİR / ÇİLEM HEMŞİRE Aile Hekimliği Kliniğinde yardımcı hemşire. Aşırı derecede saf, sakar ve instagram-kolik.