X
X

İyi Aile Babası 1. Bölüm Özeti

02.12.2020 Wednesday 10:02 (Güncellendi: 10.12.2020 - 18:14)

Duru Nine’yi gören Mehmet Ali az bir ömrü kaldığını öğrenir. İyi Aile Babası ilk bölüm 3 Aralık Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı yeni dizisi İyi Aile Babası ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Başrollerini komedinin aranan isimleri Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal paylaştığı, oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Timur Acar, Eslem Akar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir’in de yer aldığı, senaryosunu Selçuk Aydemir’in yazdığı dizinin ilk bölüm konusu şöyle;

Özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir. Bu yaşadıkları yetmezmiş gibi bir gece rüyasında Duru Nine’yi gören Mehmet Ali az bir ömrü kaldığını öğrenir. Yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar. Yaşadığı süre boyunca hayata dair bir iz bırakmadığını fark eden Mehmet Ali, iz bırakmaya karar verir.

------------------

İyi Aile Babası Episode 1 Summary

Having seen Grandma Duru in his dream, Mehmet Ali learns that he has very little time to live. İyi Aile Babası premieres on 3 December, Thursday at 8 pm on Kanal D!

Produced By Surec Film, directed by Hakan Algul, the first episode of Kanal D’s new comedy series “İyi Aile Babası” is going to meet the audience.

In the series, successful comedy actors and actresses Caglar Corumlu, Sebnem Bozoklu and Melek Baykal share the lead roles. The series also stars Salih Kalyon, Timur Acar, Eslem Akar, Bahar Suer, Berke Usdiken, Ecrin Su Coban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket and Rukan Demir. It is written by Selcuk Aydemir.

In the first episode, the public health doctor Mehmet Ali who owns a clinic in the Asian Side, is a selfless family man who cherishes his wife and children. Also, he is fond of his mother, who lives downstairs. Therefore, he is constantly caught in the middle and has a challenging mediation role between his wife and mother. To top it all, one night he sees Grandma Duru in his dream and learns that he has very little time to live. He starts to question his life. Mehmet Ali realizes that he has not left his mark on the world yet, and he decides to leave a mark.

İyi Aile Babası Fragmanları / İyi Aile Babası Trailers:

İYI AILE BABASI VİDEOLARI