X
X

İyi Aile Babası 2. Bölüm Özeti

08.12.2020 Tuesday 22:05 (Güncellendi: 17.12.2020 - 15:42)

Tedavisi bulunamamış bir hastalığı tedavi ederek dünyaya iz bırakmaya karar veren Mehmet Ali çalışmalarına başlar. Yardım, abisi Rıfkı’dan gelir. Tabii ki bir şartla; Mehmet Ali de Ayfer konusunda abisi Rıfkı’ya yardım etmeli ve Ayfer hakkında olabildiğince bilgi toplamalıdır. İyi Aile Babası ilk bölüm 10 Aralık Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Tedavisi bulunamamış bir hastalığı tedavi ederek dünyaya iz bırakmaya karar veren Mehmet Ali çalışmalarına başlar. Yardım, abisi Rıfkı’dan gelir. Tabii ki bir şartla; Mehmet Ali de Ayfer konusunda abisi Rıfkı’ya yardım etmeli ve Ayfer hakkında olabildiğince bilgi toplamalıdır. Fakat o bilgileri sadece Rıfkı değil aynı zamanda anneleri Arife de istemektedir.

Bunun yanında bir de Aslı’nın işlerinin yoğunluğundan dolayı evin tüm yükü Mehmet Ali’nin üstüne kalmıştır.

İyi Aile Babası yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

---------------

İyi Aile Babası Episode 2 Summary

Mehmet Ali, who has decided to leave a mark on the world by finding a cure for an incurable disease, takes action. His brother, Rifki, wants to help him on one condition. Mehmet Ali should help Rifki about Ayfer. He should collect as much information as possible about her.

Mehmet Ali, who has decided to leave a mark on the world by finding a cure for an incurable disease, takes action. His brother, Rifki, wants to help him on one condition. Mehmet Ali should help Rifki about Ayfer. He should collect as much information as possible about her. However, their mother, Arife, also wants to get hold of all the information about Ayfer.

Besides, Mehmet Ali has to take on the responsibility of the whole house because of Asli’s heavy workload.

İyi Aile Babası returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

İYI AILE BABASI VİDEOLARI