X
X

İyi Aile Babası 4. Bölüm Özeti

23.12.2020 Wednesday 10:33 (Güncellendi: 24.12.2020 - 16:36)

Oğulcan’ın bir sınavdan yüz aldığı haberi, ondan daha önce böyle başarılar beklemeyen anne babası tarafından kopya çekmiş olduğu gibi algılanır. Gerçekte ise Oğulcan yeni keşfettiği ‘kız’larla hoş olmayan bir deneyim yaşamış, bunu evden gizli tutmaya çalışmaktadır. İyi Aile Babası ilk bölüm 24 Aralık Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Mehmet Ali için sorunsuz başlayan ‘Halı Saha’ günü gelen haberle bozulmaya başlar. Oğulcan’ın bir sınavdan yüz aldığı haberi, ondan daha önce böyle başarılar beklemeyen anne babası tarafından kopya çekmiş olduğu gibi algılanır. Gerçekte ise Oğulcan yeni keşfettiği ‘kız’larla hoş olmayan bir deneyim yaşamış, bunu evden gizli tutmaya çalışmaktadır. Rıfkı, Ayfer’i tedavisi için kliniğe götürme fırsatını yakalar ama kullanamaz. En azından artık kendi başına ayakta durabilmesi gerektiğini öğrenecektir.

Bu sırada evde unutulan eşofman çantası, Mehmet Ali’nin ‘halı saha’ yalanını ortaya çıkarır. Çok kızan Aslı onu itirafa zorlar, Öğreniriz ki herkesten gizli gizli doktor arkadaşları ile Hekimoğlu izlemekte Hekimoğlu’nu kıskanmaktadırlar. Evde yaşanan bu gerilim sorasında ise Oğulcan, ailesinin kendisinden umutsuz olduğunu anlar. Bu durumun nedeni Mehmet Ali ise oğlunu rahatlatmak için herkese zeka testi yapılmasını önerir.  Herkes kabul eder. Sonuçta ise Aslı’dan daha düşük İQ’su olduğunu anlayan Mehmet Ali duygusal ajitatif bir konuşma ile iq testinin işlevsiz olduğunu ilan eder.

İyi Aile Babası Episode 4 Summary

Ogulcan gets the highest score on a test, yet his parents, who don’t expect him to succeed at school, think he has cheated. In fact, Ogulcan has had an unpleasant experience with a girl he met and tries to keep it a secret. İyi Aile Babası returns on 24 December Thursday at 8 pm on Kanal D!

Mehmet Ali’s football day goes sour because of the news he hears. Ogulcan gets the highest score on a test, yet his parents, who don’t expect him to succeed at school, think he has cheated. In fact, Ogulcan has had an unpleasant experience with a girl he met and tries to keep it a secret. Rifki finds an opportunity to take Ayfer to the clinic but he cannot use this opportunity. At least, it teaches him to stand on his own feet.

Meanwhile, Mehmet Ali forgets his sports bag at home, which reveals his lie. Aslı gets mad at him and forces him to confess. It turns out Mehmet Ali watches Hekimoglu with his colleagues and envies him secretly. On the other hand, Ogulcan thinks that his family has no high hopes for him. Mehmet Ali, who has caused his son to feel this way, suggests doing an intelligence test to comfort Ogulcan. As a result, Mehmet Ali, who realizes that he has a lower IQ than Aslı, declares that the IQ test does not work with an emotional speech.

İyi Aile Babası returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

İyi Aile Babası yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

İYI AILE BABASI VİDEOLARI