X
X

Kanal D takipçilerine Bumblebee sürprizi!

13.12.2018 Perşembe 16:00 (Güncellendi: 24.12.2018 - 14:21)

Kanal D, takipçilerine büyük bir sürpriz hazırladı. Kanal D Instagram hesabı üzerinden sorulacak sorulara doğru cevap veren 7. 14. 21. 28. 35. 42 ve 49. kişiler, 21 Aralık günü vizyona girecek olan Bumblebee filmine çift kişilik sinema bileti kazanıyor! Kanal D takipçilerinin kazanabileceği büyük ödül Amerika seyahati ise 21 Aralık’ta sorulacak soruya doğru cevap veren 21. kişiye hediye ediliyor.

Yarışma Katılım Koşulları

1- Kanal D Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 14.12.2018 – 21.12.2018 tarihleri arasında Kanal D tarafından düzenlenmektedir.
Tüm katılımcıların Kanal D sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması gerekmektedir.

2- Yarışma süresi kapsamında sorulacak sorulara doğru cevap veren 7. 14. 21. 28. 35. 42. ve 49. kişiler çift kişilik sinema bileti kazanır. Toplam 49 adet çift kişilik sinema bileti ödül olarak verilecektir.

3- Bumblebee filminin vizyona girdiği gün sorulacak soruya doğru cevap veren 21. kişi çift kişilik ABD seyahati kazanacaktır.

4- Yarışmaya katılan sahte hesapların katılımı geçersiz sayılacaktır.

5- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Fakat büyük ödül olan Amerika / San Francisco seyahati için en az 1 kişinin 21 yaşından büyük olma zorunluluğu vardır. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

6- Yarışma, 22 Aralık 2018 00.00 tarihinde son bulacak, kazananlar sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Kazananların, mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

7- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

8- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

9- Katılım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

10- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

11- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

12- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

13- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

14- Kanal D’nin Yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

15- Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Amerika / San Francisco Seyahati Kazanma Koşulları:

1- Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.

2- Her tür pasaport & vize alma sorumluluğu ve işlemleri talihlilere aittir. Talihliler, seyahat edenlerin geçerli pasaportlarının ve geçerli vizelerinin olmasından sorumludur. Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan UIP sorumlu tutulamaz.

3- Talihliler, ön görülen zaman diliminde kazandığı ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz.

4- Otele giriş esnasında beklenmeyen masraflar için kredi kartı ya da nakit depozitosu otel tarafından talep edilebilir. Talihliler geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır.

5- Ekonomi sınıf uçuşları sadece İstanbul içerisindeki havalimanlarında yapılacaktır, uçuşlar farklı lokasyonlardan aktarmalı olabilir, uçuşlar UIP tarafından belirlenecektir.

6- Yolculardan en az biri 21 yaşından büyük olmalıdır. Konaklama iki kişinin paylaşacağı çift kişilik oda dahilinde yapılacaktır.

7- Otel konaklaması bir cumartesi gecesini kapsamalıdır.

8- Uçuşlar hediyeyi verenin yegâne yetkisi altındadır.

9- Verilecek ödül yerel transferleri, öğlen ve akşam yemeklerini, şahsi gezinti ve eğlenceyi, bahşişleri, telefon görüşmeleri, vizeyi, kişisel harcamaları ve hediye paketi haricinde kalan tüm kişisel masrafları karşılamaz. Bu masraflar söz konusu olduğunda talihlilerin sorumluluğundadır.

10- Ödüle konu alan tüm kalemler uygunluk durumuna göre verilecektir, vaat edilen ödülün uygun olmaması durumunda bahsi geçen ödülün muadilini teklif etmek hediye verenin yegâne takdiri altındadır.

11- Otel seçimi hediyeyi verenin takdiri ile seçilecektir. Kazananlar hediye veren ile iletişime geçerek seçecekleri 3 farklı seyahat tarihi seçeneğini, uçak kalkışından önceki 6 haftadan geç olmamak kaydıyla, bildirmelidir.

12- Tüm seyahat edenler seyahat tarihinden 6 ay önceye kadar geçerli bir pasaporta sahip olmalıdır.

13- Ödül Temmuz, Ağustos, Aralık ve Ocak aylarında ve varış ülkesindeki resmi tatillerde kullanılamaz, bahsi geçen ödül talihliye bildirim yapıldıktan itibaren 12 ay süresince kullanılabilir. Tüm seyahat bu süre içerisinde tamamlanmalıdır.

14- Ödüle konu olan kiralık araç kullanım hakkı için ödülü kazanan sürücünün 21 veya daha büyük yaşta olması ve sabıkasız bir ehliyete sahip olması gerekir.

15- Ödülü kazanan 25 yaş ve altındaki ya da 3 yıldan daha az süredir ehliyet sahibi olan sürücüler araç kiralama esnasında tamamlayıcı masrafları ödemesi gerekir.

16- Araç kiralama esnasında güvenlik depozitosu istenen durumlarda sürücünün üzerinde adının yazılı olduğu geçerli bir kredi kartı bulunmalıdır.

17- Sarı renkli VW Beetle Convertible uygunluk durumuna göre kiralanacaktır, uygun olmaması durumunda bir başka renk VW Beetle Convertible teklif edilecektir.

18- Eğlence parkındaki bazı sürüşler, kullanımlar ve aktiviteler için çeşitli ağırlık ve uzunluk limitasyonları uygulanabilir.

19- Özel oyun partisi cumartesi 10:00 - 00:00 ve Pazar 19:00 - 22:00 saatleri arasındadır.

20- Çocuklar her daim yetişkinler eşliğinde hareket etmelidir.

21- Roller disko aileler için cuma günleri 17:00 - 19:00 uygundur.

22- Helikopter turu için maksimum ağırlık 136 kilodur.

23- Yolcular standart uçak emniyet kemerini uygun şekilde kullanmalıdırlar.

24- Akşam yemeği belirlenen restoranda bahşiş dâhil 120$ değerinde olacak şekilde belirlenmiştir.

25- Tüm deneyimler İngilizce dilinde gerçekleşecektir.