X
X

Kanal D’de sürprizler devam ediyor!

21.03.2017 Salı 10:04 (Güncellendi: 21.03.2017 - 10:23)

Kanal D’nin yeni dizisi Kara Yazı, 28 Mart Salı günü izleyicisi ile buluşurken; seyirci bir akşamda iki dizi izleme keyfini ise, Bodrum Masalı ve Hayat Şarkısı ile doya doya yaşayacak!

Kara Yazı 28 Mart Salı başlıyor… Yaren ve Mehmet’in hikâyesi herkesi ekrana kilitleyecek!

Yapımını Dark Story; Sema Ergenekon – Eylem Canpolat’ın yaptığı, başrollerini Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi "Kara Yazı" 28 Mart Salı günü izleyicisi ile buluşacak.

Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar’ın hikayesini konu alan "Kara Yazı" ekranların en beğenilen ve takip edilen projesi olmaya aday.

Kanal D’den bahar sürprizi!

2 Nisan Pazar günü Kanal D’de uzun zamandır ekranlarda görülmeyen bir yayın akışı olacak. Sektörde yaptığı ilklerle adından söz ettiren ve bu özelliği ile amiral gemi unvanını yıllardır koruyan Türkiye’nin kanalı Kanal D’de iki dizi arka arkaya ekrana gelecek.

2 Nisan Pazar günü Bodrum Masalı saat 20.00, Hayat Şarkısı özetsiz bölümü ile saat 21.00'de Kanal D'de!

Pazar günleri TMC yapımcılığında ekrana gelen, Kanal D’nin sevilen dizisi  "Bodrum Masalı" 2 Nisan Pazar gününden itibaren 1 saat yayınlanacak. Özetsiz girecek dizinin başlama saati 20.00.  7’den 77’ye herkesin beğeni ile takip ettiği ve yayınlandığı günden bu yana hayran kitlesini her geçen gün artıran "Bodrum Masalı", aynı gününde sevenleri ile buluşmaya devam edecek.

İki sezondur Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Most Productions imzalı "Hayat Şarkısı" ise, 2 Nisan Pazar’dan itibaren saat 21.00’de ekrana gelecek. "Bodrum Masalı" gibi "Özetsiz" yayına başlayacak olan dizinin süresinde ise bir kısalma olmayacak.

Seyirci, ilklerin kanalı Kanal D ekranında bir akşamda iki dizi izleme keyfini doya doya yaşayacak!