X
X

Kanal D’den iki yeni dizi: Zalim İstanbul ve Yaralı Kuşlar!

01.04.2019 Pazartesi 09:59 (Güncellendi: 02.04.2019 - 00:22)

Kanal D ekranında iki yeni dizi izleyici ile buluşuyor. “Zalim İstanbul”, pazartesi akşamları saat 20.00’de, “Yaralı Kuşlar” hafta içi her gün saat 15.45’de ekrana gelecek.

Zalim İstanbul: Özgün senaryo, iddialı oyuncular

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesini konu alan Zalim İstanbul’un yapımını Avşar Film, yapımcılığını Şükrü Avşar üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek gibi usta isimler yer alıyor. Dizinin kadrosundaki genç yetenekler ise; Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, Berker Güven ve İdris Nebi Taşkan. Zalim İstanbul, özgün senaryosu, iddialı oyuncuları, titizlikle çekilmiş görüntüleriyle pazartesi akşamları izleyiciyi ekran başına toplayacak.

Yaralı Kuşlar: İyi ile kötü karşı karşıya

Mendil satan küçük Ömer'in ve ablası bildiği Meryem'in, hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı, iyi ile kötünün karşı karşıya geldiği Kanal D’nin günlük dizisi “Yaralı Kuşlar”, yediden yetmişe herkesin kalbine dokunacak. Yapımını Stellar Yapım’ın, yapımcılığını İnci Gülen Oarr’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Cem Tabak oturuyor. Hafta içi her gün izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanan Yaralı Kuşlar’ın oyuncu kadrosunda Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar gibi yetenekli oyuncular var.