X
X

Kanal D’nin “Ekranda Moda” uygulaması dünyaca ünlü BOLD Awards’ta 3 kategoride final için yarışıyor!

20.01.2022 Perşembe 14:31 (Güncellendi: 20.01.2022 - 14:31)

Kullanıcı odaklı teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken “Ekranda Moda” uygulaması, uluslararası atılımlara güç veren projelerin ve şirketlerin oylandığı “BOLD Awards” ta 3 kategoride final için yarışıyor.

Kanal D’nin dizilerinde yer alan ürünleri marka, fiyat ve ürün detayı bilgileriyle kolayca buluşturan teknoloji “Ekranda Moda”, uluslararası oylamada finalistler arasında yer almaya layık görüldü. Pazara yön veren iş birlikleriyle, kullanıcı dostu bir teknoloji olarak hayata geçirilen “Ekranda Moda” yenilikçi, değişim yaratan ve cesur projelerin oylandığı BOLD Awards’ ta finale kalmanın heyecanını yaşıyor.

 

“Ekranda Moda” üç kategoride yarışıyor…

Kullanıcı ve markaları birbirine bağlamada mükemmelliğe odaklanan, ekosisteme değer katan web siteleri ve uygulamaların ödüllendirildiği Boldest Marketplace kategorisinde yarışan “Ekranda Moda”, ayrıca inovasyon ve stratejiyi kullanma biçiminde mükemmellik gösterebilen uygulamaların ödüllendirildiği Boldest Open Innovation kategorisi ve cesur uygulamaların ödüllendirildiği Boldest Advertising sıralamasında da yarışıyor.

“Bold Awards “ödülleri için 25 Ocak Salı gününe kadar https://bold-awards.com/project/ekranda-moda/  adresinden oylama yapabilecek.