X
X

Öyle bir teklif aldı ki!

21.01.2014 Tuesday 10:17 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Mehmet'in kararı ne olacak?

Kayıp'ın 17. bölümünde; Özlem olmadan hiçbir yere gitmeyen Falko, Mehmet'e Özlem karşılığında İnci'yi geri vermeyi teklif ederken, Bilal'i öldürdüğü video kaydı, Leyla tarafından polise teslim edilen Kemal için tek çıkar yol kaçmak oluyor.

 
Mehmet kendine gelen Özlem’i evine getirir. Özlem, henüz konuşmaya hazır değildir. Endişe içinde bekleyen Mehmet, tüm kalbiyle, onun her şeyi inkar etmesini, hepsinin yalan olduğunu söylemesini ümit eder.
 
Teşhis için kendisinden DNA örneği alınan Kadir, polise babasının Kemal Bey aracılığı ile gönderdiği mektuptan da söz eder. Bilal’in kıyıya vuran cesedi Kemal’in iyice korkmasına neden olur. Polisler ifadesini almak için Kemal’in kapısına dayanırken, Leyla’nın da kocasına ciddi soruları vardır.
 
Murat’ın evinde kalan Sedef, ona Defne ve katili ile ilgili çok daha detaylı sorular sormaya başlar.
 
Fahriye, Falko’ya bir an önce gitmeleri konusunda baskı yapar. Fakat Falko’nun, Özlem’siz hiçbir yere gitmeye niyeti yoktur. Hastaneden bilgi almaya çalışan Falko, Özlem’in Mehmet’in evinde olduğunu öğrenir. Bu duruma öfkelenen Falko, her şeyi göze alarak oraya gitmeye karar verir. Özlem ise Mehmet’e her şeyi itiraf eder.
 
Sedef’in aklını karıştıran kişinin Metin olmasından şüphe eden Murat, onu hastanede ziyarete gider. Fakat beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır.
 
Adli tıptan gelen rapor ise Mehmet’i şaşkına çevirir. Polis Falko’nun patron dediği kişinin kimliğine ulaşırken, hapishanede Hasan ve Bekir’in koğuşunda kavga çıkar. Arkasında yarım iş bırakmak istemeyen Falko, Özlem’i geri almaya kararlıdır ve bunu için de Mehmet’i arar.  Ona adil olduğunu düşündüğü bir teklif yapar.
 
İşte Kayıp 17. Bölümden öne çıkan sahneler!
 
Falko, Özlem karşılığında, Mehmet'e İnci'yi vadediyor. Peki, Mehmet'in kararı ne olacak?
 

 
Leyla, Kerem'i kaçırtanın Özlem olduğunu öğrenince ne yapıyor?
 

 
Mehmet, Özlem'den gerçeği istiyor...