Skip to main content
 
3.Bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

3.Bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
3.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

3.Bölüm izle

3.Bölüm izle

3.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

3.Bölüm izle
3.Bölüm izle Ethem, arabasına zarar veren İrfan’dan şikayetçi oluyor. Polis de İrfan’ın evine geliyor.

Hırsına yenilen İrfan, kamyonu ile Ethem’in arabasını ezer. Yaptığı hatayı sonradan fark ettiğinde ise iş işten geçer. Karışıklıktan faydalanıp olay yerinden kaçmaya çalışır ancak, Ethem onu görmüştür. Üstelik kaza sırasında kamyonun arkasındaki çamaşır makinesi de düşüp hasar görmüştür. Olayı öğrenen Kadir çılgına döner. İş yerine fark ettirmeden Zeynep ile makineyi bir şekilde tamir ettirmeye çalışırlar.

Hakan ilkokula başlayacaktır ancak, okula gerekli parayı ödeyemeyen Meryem, çaresiz müdürün teklifini kabul etmek zorunda kalır. Annesini okulda cam silerken gören Hakan, bu duruma bir anlam veremez.

Ethem’i yumuşatmak için Aysel araya girer. İrfan, Ethem’den özür dilemeyi kabul ederse hapis yatmaktan kurtulacaktır. Ancak bu durumu gurur meselesi yapan İrfan teklifi kabul etmez.

Çamaşır makinesini tamir ettirmek için para arayan Kadir, abisi İsmail’den yardım ister. Onunla buluşmak için İsmail’in verdiği adrese gelen Kadir, orada büyük bir sürpriz ile karşılaşır.

Apaçiler’e sempati besleyen Sadık, bizzat onların içine girmek için bir fırsat bulur. Ancak bu fırsat Seher ve Hakan’ın incinmesine, zenci Daniel’in ise yaralanmasına neden olur.

Taksi durağında işe başlayan İrfan, futbol aşkını kalbinden bir türlü söküp atamaz ve şansını bir kez daha denemeye karar verir.
29.09.2012 Cumartesi 03:28   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar