X
X

Kemer Country Clup - Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları ilk ayak müsabakaları bu hafta sonu tamamlandı!

17.02.2020 Pazartesi 18:37 (Güncellendi: 17.02.2020 - 18:37)

Birbirinden farklı kategorilerde her gün yedi yarışmanın gerçekleştiği Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları’nda, Kemer Country Club binicileri tüm kategori sıralamalarında ilk üçte yer alarak büyük başarı gösterdi.

İki ayak ve bir finalden oluşan Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları’nın birinci ayağı  15-16 Şubat tarihlerinde gerçekleşti. ikinci ayağı  21 -22 Mart tarihlerinde final müsabakası ise  18-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştiriliyor olacak.

 

Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi’in ana sponsorluğu "Çocuklar her yerde büyür; ama Bahçeşehir Kolejleri'nde yeteneklerini geliştirerek büyür." sloganıyla çağdaş ve kaliteli eğitimi inandığı her alanda desteklerini sürdüren Bahçeşehir Koleji tarafından gerçekleşti.

Türkiye binicilik sporu At Terbiyesi Yarışmaları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Bahçeşehir Koleji Kış Ligi At Terbiyesi Yarışmaları, binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması amacıyla gelecek vaat eden genç  yeteneklerin keşfine de olanak sağlamaya devam ediyor.

Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık olarak gerçekleştirilen heyecan dolu yarışmalar, Türkiye’nin farklı bölgelerinden en iyi at ve binicilerini ağırladı. Yarışmaların medya sponsorluklarını ise Türkiye’nin en özel radyo kanallarından biri olan Radyo D ve Demirören Medya üstlendi.

Atların terbiyesi, itaati, teknik  ustalıklarının ve birbirinden farklı gösterilerin yer aldığı  heyecan dolu yarışmalara tanık olan tüm atlı spor severler, Kemer Coutry Atlı Spor Kulübü’nde keyifli bir hafta sonu geçirdi.

 

Sonuçlar:

15 Şubat Cumartesi Sonuçlar:

PIII Biniciler Kategorisi

Ela Civelek (Kemer Country Club)

PII Biniciler Kategorisi

Nehir Kaya (Kemer Country Club)

PI Biniciler Kategorisi

Defne Deniz

 

16 Şubat 2020 Sonuçlar;

PIII Biniciler Kategorisi

Ela Civelek (Kemer Country Club)

PII Biniciler Kategorisi

Emir Yücel  (Kemer Country Club)

PI Biniciler Kategorisi

1.Defne Deniz

 

Bahçeşehir Koleji:
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin üyesi olarak 1994 yılında Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlayan Bahçeşehir Koleji, “kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak” amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında eğitim veriyor, bünyesinde bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri ile ülkemizde fen eğitimini dönüştürüyor. Enver Yücel’in, dünya standartlarında eğitimi ülkemizde yaygınlaştırmak amacıyla kurduğu Bahçeşehir Koleji, 2018–2019 eğitim öğretim yılı itibarıyla Türkiye’nin 56 ilinde 125 kampüsüyle eğitim veriyor.

http://www.bahcesehir.k12.tr/tr/