X
X

Kendine bir iyilik yap, BluTV ile Masum izle!

03.02.2017 Cuma 14:46 (Güncellendi: 10.02.2017 - 11:02)

BluTV'nin çok ses getiren dizisi Masum, beklenen 5. ve 6. bölümleri ile 10 Şubat Cuma 00.00'de yayına girecek. İlk 4 bölümde heyecanın hız kesmediği Masum'un beklenen 2 yeni bölümü bu gece yarısından sonra izleyici karşısında olacak. Masum izle, Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Ali Atay gibi usta oyuncuları sansürsüz ve reklamsız izlemenin tadını çıkart! Her hafta Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece 2 bölüm birden yayına giren Masum, izleyiciyi kısa sürede kendisine bağladı.

Türkiye'nin Dijital Tv sektörünün öncülerinden BluTV, özel içeriği olan Masum ile 2017'ye iyi bir giriş yaptı. 27 Ocak'ta BluTV'de 1. bölümü ile yayına alınan Masum, 2. bölümü ile de sosyal medya başta olmak üzere kendini iyice hissettirmeye başladı.

Masum'un konusu ne?
Klasik bir şekilde hayat sürdüren ailenin etrafında beklenmeyen olayların yaşanmasıyla, polisiye ve dram dolu sahnelerin olduğu Masum, Berkun Oya'nın aynı adlı tiyatro oyunundan BluTV için uyarlanarak çekildi.

Sıra dışı bir hikâyeyi konu alan Masum, kendi halinde bir Türk ailesinin çevresinde gelişen ürkütücü olayları anlatıyor. Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…

Masum dizi kadrosu
Haluk Bilginer (Cevdet), Nur Sürer (Nermin), Ali Atay (Yusuf), Okan Yalabık (Tarık), Serkan Keskin (Taner), Tülin Özen (Emel), Bartu Küçükçağlayan (Selim),Mehmet Özgür (Selahattin)

Masum çekimlerinde neler yaşandı? Masum dizi kadrosu nasıl bir araya geldi? soruları merak konusu.

Masum 5. ve 6. bölümleri ne zaman yayınlanacak?
27 Ocak Cuma gecesi 1. ve 2. bölümü ile BluTV'de yerini alan Masum'un beklenen 5. ve 6. bölümü 10 Şubat Cuma gecesi platformdaki yerini alacak. Meraklılarına duyurulur.

BluTV'de Masum izlemek için ne yapmalısınız?

Masum izlemesini, BluTV'de üyelik oluşturarak yapabilirsiniz. Ad, soyad, e-mail ve şifre bilgileri ile üyelik oluşturulurken, e-posta adresine gönderilen doğrulama kodu onaylandıktan sonra üyelik aktif hale geliyor. İlk 7 gün boyunca ücretsiz olan Blu TV üyeliği, ardından aylık 9.90 TL olarak ücretlendiriliyor. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak Masum veya istenilen diğer diziler izlenebiliyor.