X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kerem Bursin’e görkemli kutlama!

Kanal D’de yeni bir dizi ile ekranlara dönecek olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in hayranları doğum gününü çok özel sürprizlerle kutladı.

Ya Çok Seversen ile ekrana dönmeye hazırlanan Kerem Bürsin’in hayranları oyuncunun doğum günü için büyük bir heyecan yaşıyor. Sosyal medyada on binlerce tebrik mesajı yayınlayan fanlar aktör için hazırladıkları sürprizlerde de şaşırtıyor.

Meksikalı hayranları 36’ncı yaşını kutlayan oyuncuya olan sevgilerini göstermek için Mexico City caddesindeki billboardları aydınlatması sosyal medyada gündem oldu.

Ayrıca dünyaca ünlü oyuncu Antonio Banderas da oyuncunun doğum gününü kutlayan isimler arasındaydı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Füsun kimyagerdir

FRAGMANLAR