X
X

Kerimcan Durmaz: Çok iyi bir versiyonumdayım!

14.06.2024 Cuma 12:41 (Güncellendi: 14.06.2024 - 12:41)

Sevilen Influencer ve şarkıcı Kerimcan Durmaz, Radyo D’de yayınlanan Radyo Makinesi’ne konuk oldu. Durmaz, İrfan Aslanhan’ın sorularını yanıtladı.

Influencer kimliği kadar şarkılarıyla da ses getiren, sevilen isim Kerimcan Durmaz, Radyo Makinesi’ne konuk oldu. Aile çocuğu olduğunu vurgulayan Durmaz, “Annem, babam, ablalarım, eniştelerim hep bir aradayızdır” dedi. Yeni imajı hakkında samimi açıklamalar yapan Durmaz, “Çok iyi bir versiyonumdayım şu anda. Çok da keyifli ilerliyorum. Çok mutluyum. Çok iyi hissediyorum. Hem görsel açıdan hem içsel açıdan daha iyi hissettiğim bir dönemimdeyim. O yüzden çok değiştirmeyi düşünmüyorum. Ben aslında sürekli güncellenen bir Application gibi gezerim. Sürekli kendi versiyonlarımı deneyimliyorum” dedi.

Yeni şarkısı “Salla” hakkında konuşan Durmaz, “İlk şarkımda Aerro ile birlikte çalıştık Serdar ile. Neredesin ve Salla’yı ise İlkay Şencan ile birlikte çalıştım. Aranjeyi o yaptı. Sözleri de Umur Doma ile birlikte yazdık. Şarkının klibini ise yine benim Türkiye'de tüm kliplerimi çeken Ramazan Arslankaya çekti. Bizim nereden baksan yıllardır bir tanışıklığımız var ve aramızdaki enerji ve frekans birleştiğinde gerçekten ortaya inanılmaz işler çıkartabiliyoruz. ‘Peşimde’yi Los Angeles'taa çektim. Onun dışındaki çektiğim tüm klipler Türkiye'deydi. Hepsini de Ramazan'la çektim, bu da onlardan biri” diye konuştu.

Türkçede kullandığı bazı farklı kelimelerin halk tarafından da benimsendiği hatırlatılan Durmaz, “Aynı zamanda Youtube'a da sürekli her hafta bir içerik ürettiğim için orada vloglar çekiyoruz, farklı şehirlere ülkelere gidiyoruz Samet'le birlikte. Böyle anlık gelişen birbirimiz arasında bazen konuşmalarımızı gizlediğimiz için ürettiğimiz ya da çok uzun geldiği için kısalttığımız bazı kelimelerimiz oluyor. Bu da tabii ki kayıt altında olduğu için çekiliyor ve yayınlıyoruz. Yayınlanınca mutlaka ya bir diziye ya bir Reels'la karşımıza çıkıyor. Mutlaka bir yerlere pelesenk oluyor. İnsanların hayatına giriyor” ifadelerini kullandı.

ANNEMİN EN BÜYÜK HAYALİ ANNEANNE OLMAK

Annesinin hayalleri hakkında açıklamalarda bulunan Durmaz, “Hayallerinden bir tanesi sakallarımın olmasıydı. Sakal bırakınca sürekli beni her gördüğünde çekip öpüyor. Tabii ki en büyük hayallerinden bir tanesi de anneanne olmak benim tarafımdan. Bir çocuk istiyor. İnşallah ileride neden olmasın…” dedi.

Eski alışkanlıklarını bıraktığını vurgulayan Durmaz, “1 Mayıs'ı kutlayan bir Kerimcan var. Önceden gerçekten çok büyük bir marka takıntım vardı. O da işte çocukluğumdan heveslerim, hayallerim, onları hep gerçekleştirmek için yaptığım bir şeydi. Ama şimdi hem hayat pahalılığı hem kullandığım aldığım şeyler için doygunluk yaşıyorum. Bir de artık şu anki ekonomide fiyatlar o kadar saçma ki. Çok daha uygun bana yakışabilecek şeyleri de gidip alıp, kendime yakıştırıp giyebiliyorum. Gerçekten şimdiye kadarki hayatımda medya tarafından farklı bir şekilde yansıtıldığım doğrudur. Ama aslında hiç yansıtıldığı gibi bir insan değilim. Öyle bir karakterim yok. Maalesef o şekilde gösterdiler ama insanlar Youtube'da çektiğim videolarla, beni takip ederek nasıl bir karaktere sahip olduğumu daha çok gözleriyle görüyorlar. O yüzden bu beni çok mutlu ediyor. Benim gerçek kimliğimi, gerçek Kerimcan’ı insanlar tanıdıkça çok daha mutlu oluyorum” dedi.

EMEKLERİMİN KARŞILIĞINI ALIYORUM

Daha yapacağı çok şey olduğunu aktaran Durmaz, “Tabii ki hedeflerim, planlarım vardı ama ayağımızın takıldığı, düştüğümüz ama kalkmayı da bildiğimiz zamanlar oldu hayatımızda. Sadece boş vermedim, bırakmadım hep bir şeyler için çabaladım ve üstüne gittim ve emeklerimin karşılığını alıyorum. Şu anda da mesela hani asla olmak istediğim noktada değilim kendimi de asla oldum, ben buyum demiyorum çünkü kendime yapmak istediğim katmak istediğim insanlara sunmak istediğim, daha göstermek istediğim çok şey var, yapmak istediğim çok iş var. O yüzden hiçbir şey için ‘Evet ben Kerimcan’ım oldum’ demiyorum” ifadelerini kullandı.