Skip to main content
 
Adnan ve Didem ayrılık kararı mı alıyor?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Adnan ve Didem ayrılık kararı mı alıyor?

36.181 kez izlendi
Didem ve Adnan kavgasında ipler kopuyor!

Didem ve Adnan kavgasında ipler kopuyor! / Özel Klipler

Kısmetse Olur'da Didem ve Adnan arasındaki aile krizi gündeme damgasını vurdu! Adnan'ın ailesinin şok eden sözleri Didem'i gözyaşlarına boğdu!   Hemen izle


Kısmetse Olur yayınlanan son bölümde, Adnan ve Didem arasındaki sorunlarda beklenmeyen son mu yaşanacak? Adnan ve Didem ayrılık kararı mı alıyor!
Kısmetse Olur yayınlanan son bölümde, Adnan ve Didem arasındaki sorunlarda beklenmeyen son mu yaşanacak? Adnan ve Didem ayrılık kararı mı alıyor!

Günlerdir aralarında çıkan aile krizinden dolayı gergin olan Adnan ve Didem, bu zor sınavdan nasıl çıkacak? Kısmetse Olur son bölümde karşı karşıya gelen ikili arasında yine gergin anlar yaşandı. Birbirlerine tahammülerinin kalmadığı görülen ikilinin bu halleri sunucu Seda Akgül'ün de dikkatini çekti. Akgül, Adnan ve Didem ilişkisindeki esas sorunun aile değil birbirleriyle iletişim sorunu olduğunu söyledi. İkili diyaloglardaki tutumlarından yola çıkan Akgül, çift hakkında bir çok yorum yaptı.

"Birbirinizden bıkmış gibi gözüküyorsunuz" 
Sunucu Seda Akgül sözlerine şöyle devam etti: "Aile konusu aşılır, bir sene sonra, iki sene sonra en kötü ihtimal torunu kucaklarına aldıklarında affederler. Ama aranızdaki iletişim ve benimseme sorunu nasıl aşılacak? Bu lafı söylemek istemiyorum ama bıkmış gözüküyorsunuz! Bu kadar çabuk bıkılınır mı daha evlenmediniz... Ki bu ilişki için tehlike çanı çalıyor demektir.."

Peki Adnan ve Didem arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek? İkili ilişkilerini bitirme kararı mı alacak?

02.02.2017 Perşembe 15:48  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:39)