X
X

Kısmetse Olur 12 Şubat'ta kim elendi?

31,485 kez izlendi • 13 Şubat 2017

Kısmetse Olur yayınlanan son bölümde, evde yine eleme gerginliği vardı. Haftanın birincileri Didem ve Tankut oldu. Ancak henüz evlerini koruyup koruyamayacakları belli değildi... Ve sıra oylamaya geldi... Tüm adaylar tek tek evden gitmesini istediği kişi için oy kulllandı. Seda Akgül, oyların atıldığı kutuyu açmaya başladı. Gergin bir bekleyiş vardı. Bu gerginlik adaylar arasındaki konuşmalara da yansıdı ve zaman zaman yine sesler yükseldi.

Aycan ve Kemal ayakta!
Kutudan çıkan oylarla ayağa kalkacak isimler belli oldu. Gelinler evinden elenmesi yönünde en çok oyu Aycan alırken, damatlar evinden ise Kemal aldı. Programa girdiği ilk hafta yazılan ve eleme potasına gşren Kemal'in yanında kimse olmadı. Tuğçe bile Kemal'in yanına gitmeyerek evde tepki çekti. Öte yandan çekimde bulunmayan Aycan ile ilgili ise Onur'un yaptığı duygusal konuşma geceye damga vurdu. Evden kim gidecekti? Kemal mi yoksa Aycan mı? Yoksa her ikisi birden programa veda mı edecekti...

Zarftan çıkan sürpriz karar!
Seda Akgül gergin bekleyişin sonunda zarfı açtı. Tüm adaylar büyük bir heyecanla zarftan çıkacak kararı bekliyordu. Ve karar belli oldu. Bu hafta eleme yoktu. Bu karar üzerine  Aycan ve Kemal elenmekten kurtularak bir hafta daha evde kalmaya hak kazandı. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gamze ve Şahin sevgilidir

FRAGMANLAR