X
X

Kısmetse Olur 19 Şubat'ta kim elendi?

23,767 kez izlendi • 20 Şubat 2017

Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde heyecan dolu bir eleme gecesi daha son buldu. Adaylar bu hafta evden gitmesi yönünde belirledikleri ismi yazarak oylamaya gitti. Yapılan oylama sonucu elenmesi yönünde en çok oyu gelinler evinden Tuğçe Ergişi alırken, damatlar evinden bu isim Akın oldu. Akın ve Tuğçe ayağa kalkarak zarftan çıkacak olan kararı bekledi. Haftanın birincileri olan Adnan ve Sibel ise çeki paylaştı. Peki hangi aday daha çok oy alarak evini koruma şansına sahipti.

Siyah zarftan çıkan karar ne oldu?
Seda Akgül, haftanın birincisini açıklamadan önce zarftan çıkan kararı bildirdi. Akgül, kararı bildirmeden önce, son haftalarda pek eleme olmadığını ve aday sayılarının ilk kez bu kadar kalabalık olduğunu belirterek endişesini dile getirdi. Heyecanlı bekleyişin ardından zarf açıldı ve çıkan karar haftanın birincisi olan adayın evini koruyabileceği yönündeydi. Buna göre Adnan ya da Sibel'in birinci olması evlerini koruma altına alması demekti. 

Ve o isim eve veda etti!
Çıkan kararın ardından heyecanlı bekleyiş birinci olan adayın açıklanmasına dek devam etti. Ayağa kalkan Akın, arkadaşlarının ona olan desteği karşısında gözyaşlarını tutamazken, Tuğçe Ergişi mutlu görünüyordu. Akın'ın elenmesini istemeyen diğer adaylar hep birlikte onun yanında durdular. Gelin adaylarından Gözde ise en yakın arkadaşı Tuğçe'nin gitme ihtimalinden dolayı gözyaşlarını tutamadı. Ve Seda Akgül birinciyi açıkladı. Haftanın birincisi oy farkıyla Adnan oldu. Adnan'ın birinciliği ile Akın elenmekten kurtuldu. Kısmetse Olur'a veda eden isim ise Tuğçe Ergişi oldu!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Semih, Hazal'a aşkını ilan etmiştir

FRAGMANLAR