X
X

Kısmetse Olur 29 Ocak'ta kim elendi?

24,988 kez izlendi • 30 Ocak 2017

Kısmetse Olur'a veda eden isim kim oldu?
Haftnın finalinde adaylar arasında yapılan oylama sonucu gelin adaylarından Sibel, damat adaylarından ise Onur eleme potasına giren isimler oldu. Sibel için eve geri dönen damat adayı Gökhan, adayının isminin yazılmasıyla damat adaylarına açtı ağzını yumdu gözünü... Haftalardır elenmeyi bekleyen ama adı yazılmayan Sibel, elenmek üzere ayağa kalktı. Diğer yanda ise elenmesi beklenen aday Onur oldu. Onur'un ayağa kalkmasıyla Aycan gözyaşlarına engel olamadı. İkili arasındaki yaşanan sorunlar, kaybetme korkusuyla yerini gözyaşlarına bıraktı. 

Çeki alacak isim Didem mi yoksa Adnan mı?
Öte yandan çeki alacak ismin evini koruyup koruyamayacağı ise belli değildi. Çok az oy farkı ile çeki Didem aldı. Didem'in evini koruması durumunda Sibel elenmekten kurtulacak, eve veda eden aday ise Onur olacaktı. Tüm adaylar heyecanla zarftan çıkacak kararı bekliyordu. Onur, eleneceği yönündeki ihtimal üzerine bir ayrılık konuşması yaptı. Onur'un konuşması tüm adayları ağlatırken bundan en çok Aycan etkilendi. Onur'u kaybetme korkusuyla ondan özür diledi, onu sevdiğini sık sık dile getirdi...

Ve zarftan çıkan karar her şeyi netleştirdi! Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmayacaktı. Bu kararla adaylar sevinç çığlıkları atarak birbirilerine sarıldı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Onur, Aycan'a mektup yazmıştır

FRAGMANLAR