X
X

Kısmetse Olur 5 Şubat'ta kim elendi?

23,928 kez izlendi • 6 Şubat 2017

Haftanın birincileri Sibel ve Gökhan!
Kısmetse Olur'da haftanın birincileri Sibel ve Gökhan oldu. İkisinden birinin en yüksek oyu almasıyla evlerin koruma ihtimalleri vardı. Adaylar ise tek tek evden gitmesinin istedikleri kişini adını yazdılar. Elenmesi yönünde en çok oyu gelinler evinden Gamze alırken, damatlar evinden Barış aldı. Gamze ve Barış, zarftan çıkacak kararı beklemek üzere ayağa kalktılar. Mühürlü zarf açıldı ve bir hafta boyunca en çok oyu gelinler evinden Sibel alarak birinciliğini ilan etti. Sibel'in birinci olmasıyla evini koruma ihtimali gelinler evinin yüzünü güldürdü ancak bu kesin bir karar değildi... Gamze ya da Barış'ın gidip gitmeyeceği henüz netleşmemişti!

Zarftan çıkan şok karar!
Heyecan ve gerilim dolu dakikaların ardından Seda Hanım, tüm gözlerin merakla beklediği zarfı açtı. Acaba zarftan çıkan karara göre, birinci olan aday evini koruyabilecek miydi? Yoksa eleme olmayacak mıydı? Ya da iki aday birden eve veda mı edecekti? Ve beklenen an geldi...

İki aday birden elendi!
Zarftan çıkan karar ile bu hafta iki aday birden elenmek zorundaydı. Kısmetse Olur'un sevilen karakterlerinden Gamze ve Barış eve veda eden isimler oldu.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Semih'in annesi Hazal'ı onaylamamıştır

FRAGMANLAR