X
X

Kısmetse Olur'da Aycan'ın diskalifiyesi için oylama belli oldu!

41,832 kez izlendi • 9 Şubat 2017

Kısmetse Olur 354. Bölümde, sevilen çiftlerden Onur ve Aycan ilişkisinde deprem etkisi yaratan gelişmeler üst üste yaşanıyor. Günün başında gelinler evine gelip Aycan'la tartışan Onur, Aycan'ın annesinin söylemlerinden şikayetçi olduğunu belirtti ve Aycan'la tartıştı. İkili arasında sesler yükselince Onur gelinler evini terketti. Olan bitenleri merak eden diğer gelin adayları Aycan'dan neler olduğunu dinlerken Tuğçe'nin geçmişi açması Aycan'ı çileden çıkardı. Aycan ve Adnan yakıştırmasını tekrar gündeme getiren Tuğçe, Aycan'ın fiziksel şiddetine maruz kaldı. Bunun üzerine Kısmetse Olur evinde gerilim dolu saatler başladı. Evde yankılanan siren sesleri hiç hayra alamet değildi.

Aycan'ın kaderini belirleyen kritik oylama!
Aycan, üçüncü ihtarını almıştı. Bunun üzerine eve gelen Seda Akgül, tüm adayları gelinler evinde toplayarak Aycan'ın evden gidip gitmemesi kararı için oylama başlattı. Yapılan kapalı oylamada gitmesi ve kalması yönündeki oylar neredeyse başa baş gitti. Bunca gerilim yaşanırken damat adaylarından Ünal'ın Aycan'a laf atması tansiyonu iyice yükseltti. Ünal'ın sözlerinden sonra çileden çıkan Onur, bir anda yükseldi. Onur ve Ünal arasında da ufak bir kriz çıktı.

Ve nihayet oylama sona erdi... İşte Aycan hakkında verilen karar! Aycan diskalifiye oldu mu yoksa arkadaşlarının oy çokluğuyla evde kalmaya devam edecek mi?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gökhan'ın annesi Rabia'yı istememiştir

FRAGMANLAR