X
X

Nur ve Batuhan'ın kızlarının adı ne olacak?

35,158 kez izlendi • 3 Şubat 2017

Kısmetse Olur 3 Şubat Cuma son bölümde, Nur ve Batuhan çifti, aşklarının doğduğu yer olan Kırmızı Oda'da kızlarının adını açıkladı. 

Kısmetse Olur'un geçen sezon tanışıp evlenen çifti Nur ve Batuhan sürpriz bir haberle daha konuk oldular... Aylar önce konuk olarak geldiklerinde verdikleri sürpriz bir haberle tüm hayranlarını sevindiren çifti yeni bir sürprizle ekrana geldiler.

Nur-Bat çifti aşklarının doğduğu bu evde herkese merakla bekledikleri bir durumu açıkladılar. Nur'un hamilelik haberinden sonra bebeğin isminin ne olacağı konusu merak uyandırmıştı. Batuhan, bebeklerinin cinsiyetinin belli olduğunu ve bir kızları olacağını açıkladı. Bunun üzerine isim konusunda da kararlarını veren çift, bu heyecanlı haberi kırmızı odada ilk kez açıkladı. 

"Asel Han Cimilli geliyor!" Asel ne demek? Nur ve Batuhan'ın kızının adı ne olacak?
Batuhan'ın erkek çocuk hayali, Nur'u çok etkilemişti. Bir oğlu olursa mutlaka adında "Han" olacağının altını çizen Batuhan, kızı olacağını öğrenince bu durumdan vazgeçmişti. Ancak Nur bu konuda anlayışlı davranarak bakın ona nasıl bir sürpriz yaptı!
İşte Nur'un merakla beklenen o açıklaması: "Kızımızın ilk ismi Asel. Cennette akan bal ırmağı anlamına geliyor. İsminin yanına bir de 'Han' ekledik. Açıkçası ben 'han' eklemek istemiyordum ancak Batuhan'ın da gönlünü yapmak amacıyla bu kararı aldım."

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Didem, evlenip ayrılmıştır

FRAGMANLAR