X
X

Koca Koca Yalanlar'ın çiftleri!

(Güncellendi: 12.11.2018 - 15:34)

Kanal D’nin yapımını Limon Film’in üstlendiği, pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizisi “Koca Koca Yalanlar” hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirecek.

Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz bir arada! Koca Koca Yalanlar’ da Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz evli bir çift olarak izleyici karşısına çıkacak. Evrim Alasya, liseden hemen sonra ilk aşkı olan Ahmet ile evlenmiş, kendini ailesine adamış, fedakâr bir kadın olan Müjgan karakterine hayat verirken, Hakan Yılmaz ise Müjgan’ın eşi, dürüst, ailesine bağlı Ahmet karakterine hayat verecek.

Ahmet ve Müjgan’ın bu örnek evlilikleri Sude (Tuğçe Karabacak)’nin gelişi ile tamamen değişecek. Sude’nin güzelliği Ahmet’in aklını başından alırken, aldatıldığını öğrenen Müjgan’ın intikamı ise çok acı olacak.

Başarılı oyuncular Selen Uçer ve Ferdi Sancar dizide bir başka evli çift olarak izleyici ile buluşacak. Selen Uçer, bakımlı, şık giyinen, yardımsever, açık sözlü ve renkli kişiliği ile dikkat çeken Nilgün karakterine hayat verirken, Ferdi Sancar ise emlakçılık yapan, eşi Nilgün’ün arkasından sürekli dolap çeviren, kurnaz ve çapkın Şahin karakterine hayat verecek.

Pelin Öztekin dizide eşi Serkan’ı bir kazada kaybetmiş, güzellik salonu olan, çalışkan ve bir kız çocuğu annesi Canan karakterine hayat verirken, Rüzgar Aksoy ise gerçekçi, doğruları insanların yüzüne söyleyen ve büyük bir aşka tutulmadan evlenmeme kararı almış, bekar ve yakışıklı Osman karakterine hayat verecek.