X
X

Konuştukça 11. Bölüm / 01.11.2020

1 Kasım 2020

Güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak, kendine vakit ayırmak için Kanal D ekranında buluşuyoruz! Özlem Yıldız'ın sunumuyla "Konuştukça" programı her cumartesi-pazar günleri Kanal D'de!

Programın bu bölümünde mutfağın şefi Elif Korkmazel, evde zeytin ezmesi yapımının püf noktalarını vererek, zeytinli çay saati tariflerini paylaşacak.

Eczacı Onur Pehlivan, cilt tipini belirleme yöntemlerini, cilt tipine göre kullanılabilecek aroma terapi yağlarını anlatırken, etkili cilt bakımı formüllerini de izleyicilere aktaracak. Finans danışmanı ve mali müşavir Nihat Arpacı, kısa çalışma ödeneği ve yeni vergi affı yasasının detaylarını anlatacak. Sokaktaki vatandaşların vergi affı, prim hesaplama ve kredilerle ilgili merak ettikleri tüm soruları yanıtlayacak. Psikolog Banu Dereyurt, pandemi döneminden çocukların nasıl etkilendiğini paylaşacak. "Bu zorlu dönemi çocuklara nasıl anlatmalıyız?", "Çocuklara karşı nasıl bir üslup kullanmalıyız?", "Pandemi döneminde çocukları teknoloji bağımlılığından nasıl uzak tutabiliriz?" gibi ailelerden gelen soruları yanıtlayacak.

r saat 08.30’da Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR