X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Konuştukça 244. Bölüm / 18.11.2023

İş İnsanı Şafak Türkoğlu Montessori eğitim modelinin önemi ve gereğine yönelik önemli açıklamalarla, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlhan Serdaroğlu saç ekimine karar veren kişilerin dikkat etmesi gerekenler hususları sizler için aktaracak.

Her sene Kasım ayının 3’üncü Çarşamba’sı olarak kutlanan *Dünya Koah Haftasına* özel olarak da Koah Hastaları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mecit Süerdem koah tedavisinde öne çıkan gelişmelerle Konuştukça’nın bu haftaki konuklarından biri olacak.

Uzman Diş Hekimi- Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Birkan Taha Özkan dişi çekmeden kurtarabilmenin alternatif tedavi yöntemlerini sizler için aktarırken, Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici ise mezoterapide en çok kullanılan içerikler hakkında çok önemli tüyolar verecek.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR