X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Konuştukça 246. Bölüm / 25.11.2023

Müzisyen Halil Dağhan müzik dünyasındaki son projeleri ve ses getiren şarkılarıyla; Medikal Estetik Hekimi Dr. Mehtap Uğur kristal gençlik aşısının kullanım alanlarına yönelik bilgileri sizlerle paylaşacak.

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Erbil Yağmur, yumurta dondurma işleminin tanı ve tedavi sürecini sizler için aktarırken; Uzman Diş Hekimi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Birkan Taha Özkan kanser ameliyatı olduktan sonra radyoterapi ve kemoterapi alan hastaların diş tedavilerindeki döneme ilişkin önemli açıklamalarda bulunacak.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici ise ‘’mutlu hasta mutlu doktor’’ mottosunda ilerlemenin hasta ve doktor iletişimine olan yansımalarını sizler için yorumlayacak.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR