X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Konuştukça 247. Bölüm / 26.11.2023

Girişimci Emre Metin prefabrik evlerin yaşamımıza sağladığı konfor ve olanakları, Fizyoterapist Layıka Akay skolyoz hastalığının tanı ve tedavi sürecine yönelik önemli bilgileri sizlerle paylaşacak.

Ortodonti Uzmanı Dr. Zeliha Bektaş şeffaf plak tedavisinin sürecine yönelik önemli bilgileri sizler için paylaşırken; çocuklarda ve hamilelerdeki bu tedaviye yönelik dikkat çeken ayrıntıları sizler için aktaracak.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Bilge Kağan Aysal meme küçültme ameliyatının öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri, Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici ise bölgesel zayıflamada kullanılan lipoliz tekniğine yönelik dikkat çeken ayrıntıları sizler için anlatacak.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR