X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Konuştukça 248. Bölüm / 02.12.2023

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Pınar Özcan, tüp bebek tedavisinin sürecine yönelik önemli ayrıntıları sizler için aktarırken; Dr. Mehmet İlteber Bahadır, sedef hastalarının yara bakımında dikkat etmesi gereken hususların altını sizler için çiziyor.

Endokrin Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erhan Ayşan, tiroid kanserine sebebiyet veren risk faktörlerine yönelik önemli detayları sizlerle paylaşırken; yazar – gezgin ve seyahat tasarımcısı Tulga Ozan, turizm acentelerinin turizm sektöründeki rolü ve keyifli bir tatil anısı için dikkat edilmesi gereken hususları sizlerle paylaşıyor. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici ise dolgu ve botoks uygulamalarında doğru bilinen yanlışlarla güzelliğinize ışık tutacak.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR