X
X

Konuştukça 66. Bölüm / 15.05.2021

15 Mayıs 2021

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel bayram sofralarınızı zenginleştirecek tavuklu hünkar beğendi, fırında baharatlı patates ve havuçlu bayram şekeri tariflerini sizler için paylaştı. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Selahattin Tulunay, meme küçültme ameliyatlarındaki son gelişmeleri anlattı. Operasyon ağrılı mı? Küçültme sonrasında ileride tekrar büyüme oluyor mu? Burun estetiği yaptırırken nelere dikkat etmek gerekir? Konu ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Psikolog Banu Dereyurt, pandemi sürecinde çocukların ve gençlerin yaşadığı kaygı bozukluğu, dikkat dağınıklığı ve öz güven eksikliği konularına değindi. Bu sorunlar ile baş etme yöntemlerine dair anne ve babalara önemli bilgi verdi.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, botoksun tutmama ve etkisinin kısa sürme sebeplerini açıkladı ve botoks yaptırırken dikkat edilmesi gereken konuları sıraladı.

Yazar ve Theta Healıng Eğitmeni Ayşegül Ekinci, bilinçaltı kayıtlarımız hayatımızı nasıl etkiliyor? Olumsuz düşüncelerle nasıl başa çıkabiliriz? sorularını yanıtladı ve daha huzurlu bir yaşama dair önerilerde bulundu.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR