X
X

Konuştukça 94. Bölüm / 21.08.2021

21 Ağustos 2021

Programın bu bölümünde, Diş Hekimi Dr. Ulduza Isgandarova, ağız ve diş sağlığının önemine değinecek ve diş fırçalarken en çok yapılan hataları, doğru bilinen yanlışları ve dikkat edilmesi gereken önemli detayları anlatacak.

İş İnsanı Turgay Ömür, evcil hayvan sahipleri için doğa dostu temizlik önerilerinde bulunacak. Kaç çeşit kedi kumu var? Neye göre tercih yapılmalı? Topaklanan kedi kumu mu? Topaklanmayan mı? Hijyen ve sağlık açısından hangi kumlar tercih edilmeli?  Ömür, konu ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayacak.

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Pervin Karlı, kısırlık sebeplerinden tüp bebek tedavisine, rahim hastalıklarından çikolata kistine kadar üreme sağlığına dair önemli bilgiler verecek.

Medikal Estetik hekimi Dr. Biran Ekici her hafta olduğu gibi estetik ve güzelliğe dair bilinmeyenleri anlatacak ve yeni evleneceklere özel gelin damat estetiğine dair önerilerde bulunacak.

Eğitim danışmanı ve sınav analisti Berkay Çelebi, net arttırma tekniklerinden verimli ders çalışmaya kadar sınava hazırlanan öğrencilere çok özel tüyolar verecek.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR