X
X

2021'de theta healing tekniği hayatımızı nasıl etkileyecek? 2021'de astrolojide neler olacak?

22.12.2020 Salı 12:44 (Güncellendi: 22.12.2020 - 12:44)

Konuştukça'da bu hafta Spiritüel Danışman ve Astrolog Gül Ababey, theta healing ve astrolojinin hayatımıza etkilerini anlattı. 2021'de büyük değişimlerin olacağına dair astrologların açıklamaları devam ederken, Spiritüel Danışman ve Astrolog Gül Ababey theta healing tekniğinin 2021'de insan hayatına gireceğini ve nasıl etkiler yaratacağına dair açıklamalarda bulundu. Daha önce duyulmamış theta healing tekniği nedir? Theta healing tekniği hangi alanlarda kullanılır? 2021'de astrolojide yaşanacak olan büyük değişimler nasıl olacak sorusu merak edilirken, theta healing ve astrolojinin hayatımızı nasıl etkileyecek sorusu gündeme geldi. İşte astroloji ve theta healing tekniğinin hayatımızı nasıl etkileyeceğine dair tüm merak edilenler burada!

Spiritüel Danışman ve Astrolog Gül Ababey, theta healing ve astrolojinin hayatımıza etkilerini anlatırken, düşünce gücü ile bilinçaltını yönetme tekniklerini paylaştı.

2021'de theta healing tekniği hayatımızı nasıl etkileyecek?

Astrolog Gül Ababey, theta healing tekniğini hayatımızın hangi alanlarında kullanabileceği konusunda bilgiler verdi. Hayatımızdaki tıkanıklıkları açmak için hangi enerjide olmamız gerektiğini söyleyen Ababey, "2021'de emin olun çok daha fazla kişi theta healing tekniğini biliyor olacak" diyerek, theta healing tekniğinin hayatımıza gireceğini duyurdu.

İşte Detaylar!

KONUŞTUKÇA VİDEOLARI