X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ahtapot zayıflama yöntemi nedir?

Kanal D’nin, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekinci’nin yaptığı programı Konuştukça'nın konuğu olan Zayıflama ve Güzellik Uzmanı Meltem Şarkışlalı, sağlıklı ve hızlı bölgesel zayıflama yöntemlerini anlattı.

Diyet ve spor yapmadan nasıl kilo verilir? Sağlıklı ve hızlı bölgesel zayıflama nasıl olur? Ahtapot zayıflama yöntemi nedir? Zayıflamak ve ince bir bedene sahip olmak isteyenler ne yapmalı? Ahtapot zayıflama yöntemi ile kilo verme işlemi nasıl gerçekleşir? Hareket etmekte zorluk yaşayanlar nasıl kilo verebilir? Zayıflama Uzmanı Meltem Şarkışlalı, kilolardan sağlıklı ve hızlı kurtulmayı anlattı. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR