X
X

Bilinçaltının dönüşümü hayatımızda neleri değiştirir? Aşkla yeniden nasıl barışılır?

711 kez izlendi • 17 Kasım 2020

Kanal D ekranında her hafta sonu yayınlanan Özlem Yıldız'ın sunduğu "Konuştukça" programının bu bölümdeki konuğu ise spiritüel danışman ve yazar Tuğçe Işınsu oldu. Spiritüel danışman ve yazar Tuğçe Işınsu, bilinçaltıyla ilgili tüm merak edilen soruları ve izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. 

Işınsu, son çıkardığı "Hiçlikten gelen güç” kitabında okurlarıyla paylaştığı bilgileri de anlatarak bilinçaltının dönüşümünün hayatımızda neleri değiştireceğine dair bilgiler paylaştı. Her yaştan ve her kitleden okuyuculara hitap etmeye çalıştığını dile getiren yazar Tuğçe Işınsu, "Hayır" demenin nasıl başarılacağı hakkında tavsiyelerde bulundu. 

Bilinçaltının gücüyle aşkla yeniden nasıl barışılır?

Spiritüel danışman ve yazar Tuğçe Işınsu, Aldatılmanın, terk edilmenin ve sonrasında aşkla yeniden barışılmasında bilinçaltının gücüne değindi. Işınsu, "Bilinçaltımızda kendimizi nasıl görüyorsak insanlar da bizi öyle görüyor" dedi. "Kendimizden yüzleşmekten kaçtığımız için ilişkilerimizde sorun yaşıyoruz" diyen Işınsu, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı.

Spiritüel Danışman Tuğçe Işınsu, doğuştan sahip olduğu pisişik güçlerinden yararlanarak yaşam şifası olarak adlandırdığı bilinçaltı terapisi ile 96 kilodan 66 kiloya düşerek 30 kilo vermişti. 

 

  

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR