X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dikkat! Olumsuz düşüncelerle nasıl başa çıkabiliriz?

Kanal D’nin, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekinci’nin yaptığı programı Konuştukça'nın konuğu olan Aile danışmanı ve yazar Ebru Demirhan, bilinçaltı kayıtlarımızın hayatımıza olan etkilerini paylaştı. 

Aile danışmanı ve yazar Ebru Demirhan, bilinçaltı kayıtlarımızın hayatımıza etkilerini anlatarak daha huzurlu bir yaşam için önerilerde bulundu. Bilinçaltı nedir ve nasıl çalışır? Düşünce gücüyle hayatımızı olumlu yönde değiştirebilir miyiz? Öfkenin bilinçaltına etkisi nedir, öfkeyi kontrol etmek mümkün müdür? sorularını cevapladı ve önemli tavsiyeler verdi.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR