X
X

Dinçer Güner 2021 yılının nasıl bir yıl olacağını yorumladı! ÖZEL DETAYLAR!

6.165 kez izlendi • 14 Kasım 2020

Özlem Yıldız'ın sunumuyla her cumartesi-pazar günleri ekrana gelen "Konuştukça" programının konuğu olan ünlü astrolog ve yazar Dinçer Güner 2021 yılına dair önemli uyarılarda bulundu!

2021 yılı astrolojik olarak bize neler getirecek? Satürn ve Uranüs çarpışmasında burçlar nelere dikkat etmeli? Ünlü astrolog ve yazar Dinçer Güner Mars gerilemesinin hayatımıza etkilerini ve çok daha fazlasını Konuştukça programında anlattı. 

Ünlü Astrolog ve Yazar Dinçer Güner 2021 yılını yorumladı!

Tüm dünyada unutulmaz bir yıl olarak anılacak olan 2020 yılında birçok gezegenin gerilediğini ve tutulmaların sayısının arttığını dile getiren, Dinçer Güner 2021 yılının nasıl geçeceğine dair önemli bilgiler verdi! 2021 yılının astrolojik olarak 2020 yılı kadar sert ve sancılı geçmeyeceğini dile getirdi.

Dinçer Güner 2021'de neler olacağını söyledi!

Dinçer, "2021'de pandeminin de etkisiyle gelişen dijital çağa ayak uydurmalı ve değişime açık olmalıyız" şeklinde uyarılar verdi. Dinçer, ayrıca "Tarım alanında güçlü olan ülkeler 2021'i daha rahat geçirecek" dedi. Geçimini tarımdan sağlamayan ülkelerin 2021'de daha da sıkıntı yaşayacağını söyledi. 

Mars gerilemesinin etkisi nasıl olacak?

Astrolog ve yazar Dinçer Güner, Mars gerilemesinin etkilerinin 2021 yılının 13 Ocak tarihine kadar devam edeceğini söyledi. Dinçer, ayrıca "Mars gerilemesinin etkisi nedeniyle kendimizi yorgun ve halsiz hissettiğimiz bir dönemde olabiliriz" diye ekledi. Bu gerilemenin etkilerinin 15 Kasım tarihine kadar devam edeceği konusunda bilgiler veren Dinçer, bağışıklık sisteminin güçlü tutulması gerektiğine dikkat çekti. 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR