X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Pandemi dönemini nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kanal D’nin, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekinci’nin yaptığı programı Konuştukça'nın konuğu olan Uzman Klinik Psikolog Gonca Gülşen, pandemi döneminde artan kaygı ve mutsuzlukla nasıl baş edilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi.

Kaygı nedir? Pandemi döneminde artan kaygı ve mutsuzlukla nasıl baş edilir? Erkekler mi yoksa kadınlar daha çok terapiye ihtiyaç duyuyor? sorularını cevapladı ve önemli bilgiler verdi.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR