X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Tüp bebek tedavisine dair son gelişmeler!

Kanal D’nin, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekinci’nin yaptığı programı Konuştukça'nın konuğu olan Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Gonca Yetkin Yıldırım ile Doç. Dr. Nadiye Köroğlu, aşılama ve tüp bebek tedavi süreci ile ilgili soruları yanıtladı.

Aşılama ve tüp bebek sürecinin önemli detaylarını anlatan  Doç. Dr. Gonca Yetkin Yıldırım ve Doç. Dr. Nadiye Köroğlu, tüp bebek sürecinde anne adayları için bir yaş sınırı var mı? sorusuna açıklık getirdi. Tüp bebek sürecinin basamakları nelerdir? Tüp bebek tedavisinde kullanılan hormon ilaçları zararlı mıdır? Tüp bebeğin başarı şansını belirleyen faktörler nelerdir? Tüm soruların yanıtları Konuştukça'da!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR