X
X

Koray Avcı ile Karışık Kaset tadında bir gece!

09.06.2022 Perşembe 11:53 (Güncellendi: 09.06.2022 - 11:53)

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Koray Avcı ile sevenlerini ağırladı.

Koray Avcı, mart ayında müzikseverlerle buluşturduğu son teklisi “Yeter” ile Kuruçeşme Açıkhava’yı selamladı. “Adaletin Bu Mu Dünya” şarkısıyla konserine devam eden Avcı, hayranlarının akın akın gelmeye devam etmesiyle “Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hakikaten gelmeye devam ediyorsunuz.” diyerek sevenlerinin yoğun ilgisi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Sahne öncesi yaşadığı anısını paylaşmayı da ihmal etmeyen Avcı, “Konser öncesi spor yapıyorum. Mahvoldum trafikten. Taksiye bindim, taksici beni tanımadı. Konsere yetişeceğim dedim, inanmadı. Şarkı söyle dedi, söyledim. Beni konsere yetiştirdi.” sözleriyle salonu kahkahaya boğdu.

Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran binlerce hayranıyla gece boyunca şarkılarını söyleyen Koray Avcı unutulmaz eserlerin yer aldığı potpurisiyle arabesk rüzgârı estirdi, davul çalarak oynattı, Boğaz’a karşı klarnetiyle türkülere nefes oldu. Farklı müzik tarzlarını kendine has yorumlarıyla 3 saat boyunca seslendiren Koray Avcı karışık kaset tadında bir konsere imza attı. Koray Avcı, “Sahnemizde bugün çok konuğumuz var. Alkışlarınızla; Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Ahmet Kaya, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Barış Manço, Cem Karaca, Kâzım Koyuncu, Kayahan, Mahzuni Şerif, Âşık Veysel, Pir Sultan Abdal...” sözleriyle takdim ettiği ustalara “Pirlere Niyaz Ederiz” şarkısıyla selam yolladı.

HAYALDİ GERÇEK OLDU, BOĞAZ’A KARŞI ŞARKILARINI SÖYLEDİ

Koray Avcı, Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserleri kapsamında sahne aldığı gecede Poll Production Polat Yağcı’ya hayallerini gerçekleştirdiği için şu sözlerle teşekkür etti: “Ben 2 yıl sokakta çaldım. İstanbul’a geldim baktım her yerde müzisyen var. Tek başıma geldim Ortaköy sahile. Köprü bana baktı ben köprüye baktım. Bir banka sığdım. Üzerime yağmur da yağdı. Bir gün burada şarkı söyleyeceğim dedim. Bugün hayalimi yaşıyorum. Son nefesime kadar şarkı söylemeye devam edeceğim.”