X
X

Korku kabuk değiştiriyor!

03.09.2012 Pazartesi 14:31 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Gerilim dolu sahneleriyle "Sır", 7 Eylül'de vizyonda!

Başrollerinde güzel oyuncu Jessica Biel, Jodelle Ferland ve Stephen McHattie’nin oynadığı Sır filmi, 7 Eylül’de seyircisiyle buluşuyor. Hollywood’un sevilen ismi Jessica Biel başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 
Gizem dolu bir gerilim olan SIR, korku ve terör dolu bir dünyanın derinliklerine dalıyor ve izleyiciyi akla hayale gelmeyecek bir gerçekle yüzleştiriyor. Yönetmen Pascal Laugier, Jessica Biel’in canlandırdığı karakteri, hayatı tehlikede olan bir annenin kaybolan çocuğunu bulmaya çalışan bir kurban olarak anlatıyor.
 
.jpg
Merakla izleyeceğiniz filmin konusu ise şöyle;
Cold Rock kasabasına karanlık çökmüştür. Kasabadaki çocuklar arkalarında ne bir delil ne de bir görgü tanığı bırakmaksızın teker teker kaybolmaktadır. Fakat etrafta kulaktan kulağa bir efsane yayılmaktadır; uzun boylu, dev gibi esrarengiz bir adam ortaya çıkıp çocukları götürmektedir ve çocuklardan bir daha haber alınamamaktadır. Fakat Julia’nın (Jessica Biel) efsanelere ya da hurafelere ayırcak vakti yoktur. Duygusal anlamda dağılmış, ekonomik anlamda çökmüş bir maden kasabasında hemşire olan Julia’nın iş ve ev hayatı dışarıdan bakıldığında normal gözükmektedir. Ta ki dehşet onun kapısını çalana kadar... Gecenin bir yarısı duyduğu seslere uyanan Julia, oğlunun (Jakob Davies) odasına doğru koşar ve yatağın boş olduğunu görür. İri yarı bir siluet kucağında oğluyla merdivenlerden aşağıya inmektedir. Adamı kovalamaya başlayan Julia’yı hiçbir güç durduramayacaktır ve oğlunun hayatını kurtarmak için gözünü karartıp her türlü riski alacaktır. Kararlı bir yapıdaki dedektif Lt. Dodd (Stephen Mchattie) ve kasabanın şerifi (William B. Davis) bu bilmeceyi çözmeye çalışacaktır: Bu esrarengiz adam kim? Çocuklara ne oluyor?
 
Cold Rock kasabası sakinleri umutsuzca araştırmalarına devam edecek ve bu soruların cevaplarını öğrenecektir. Fakat buldukları cevaplarla yer yerinden oynayacaktır.
 
Türkiye haklarının D Yapım’da olduğu Tall Man / Sır, Türkiye’de 7 Eylül tarihinde vizyonda!