X
X

Kraliçe’nin 4. Bölümden ilk tanıtım yayınlandı!

06.04.2023 Perşembe 11:37 (Güncellendi: 06.04.2023 - 11:37)

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, dünya çapında çok izlenen ‘’Queen Sugar’’ dizisinden uyarlanan dizisi Kraliçe’nin dördüncü bölümünden ilk tanıtım yayınlandı.

Deniz ve Ateş arasında sular durulmuyor…

Ekrana gelen tanıtımında; Deniz, Ateş'e boşanma protokolünü imzalatmaya çalışıyor fakat; Ateş Deniz'in gözlerinin içine bakarak protokolü yırtıyor. Ateş’in bu davranışından sonra Deniz, boşanma sürecinin hiç de kolay olmayacağını anlıyor.

Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı Kraliçe’de; ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olması işleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer gibi birbirinden renkli isimler yer alıyor.

Kraliçe Final Bölümü

Kraliçe Final Bölümü

Kraliçe dizisi 11. Bölümde Deniz, skandal gecesinden sonra Ateş'ten ayrılıyor! 7 Haziran 2023 Çarşamba günü yayınlanan Kraliçe'nin 11. bölümünde neler oldu? Kraliçe 11. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Kraliçe 11. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Kraliçe heyecanla beklenen 11. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Kraliçe 11. Bölümde neler yaşandı? Kraliçe 11. Bölüm full izle! Kraliçe dizisi 11. Bölümde neler oldu? Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ın başrollerini paylaştığı Kraliçe dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Kraliçe'nin 11. Bölümünde neler oldu? Kraliçe Final Bölümünde neler oldu? Kraliçe Final Bölümü izle! Kraliçe Final Bölümü yayında!...

Kraliçe yeni bölümleriyle her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

KRALIÇE VİDEOLARI