Skip to main content
 

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Özeti

15.06.2016 Çarşamba 10:51   (Güncellendi: 08.11.2016 Salı 16:15)

Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı’na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Özeti

Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge’nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

Diğer yandan Safiye ve Cahit’in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat’a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi’nin büyük düğümü Fehmi’nin Zeynep’le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep’le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi’nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Sezon Finali Fotoğrafları / Foto Galeri

Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir!   Tüm resimlerGölge’nin de katılımıyla Yüce Konsey toplanır ve Gölge’yle ilgili son karar verilir. Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı’na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor? Fehmi, Yusuf, Kenan ve Zeynep’i tekne yolcuğunda bekleyen sürpriz son ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 300. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 300. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Polat, Gölge'nin planlarını bozabilecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu, sezon finaliyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!   Hemen izle

Polat Alemdar, sevdiklerini ve dostlarını toprağa gönderen Gölge’den intikamını almayı başarabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu, heyecanla beklenen 300. bölümü ile Perşembe saat 20.00’da Kanal D’de..

Benzer İçerikler