Skip to main content
 
48.Bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

48.Bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
48.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

48.Bölüm izle

48.Bölüm izle

48.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

48.Bölüm izle
48.Bölüm izle Ferhat’ı kimin öldürdüğü sorusunun cevabı aranırken, Ferhat’ı kendi eliyle öldüreceğine yemin etmiş olan Kuzey ise, intikamını elinden alan meçhul katile öfkeleniyor.

Kuzey, can düşmanı Ferhat’tan intikamını almak üzere onunla karşı karşıya geldiğinde yine Cemre ile sınanmış ve aşkını seçmiştir. Kuzey’in silahını indirmesiyle ‘imkansız’ aşkları mühürlenmiş olurken, Ferhat meçhul bir elin ateşlediği silahla ölür.

Ferhat’ı kendi eliyle öldüreceğine yemin etmiş olan Kuzey, intikamını elinden alan meçhul katile öfkelidir. Soruşturma sırasında şüphelilerin çoğalmasıyla, olay giderek karmaşık bir hal almaya başlar. Komiser Şeref, Kuzey’e verdiği desteğin bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır. Ferhat’ın ölümüyle Kuzey için tehlike bitmiş değildir. Annesinin ölümünden onu sorumlu tutan Simay, onun hayatını kâbusa çevirmek için yemin eder.

Kuzey’in aşkından artık tam anlamıyla emin olan Cemre ise Barış’la evlenmekle ne büyük hata yaptığının farkındadır.  Yanlışından dönmeye kararlı olan Cemre, Kuzey’e bu evliliği bitireceğini söylerken, onlar için kurulan yeni tuzaklardan habersizdir.

Cemre, Barış’la konuşup ayrılmak istediğini söylediğinde,  bütün hayatının akışını değiştirecek bir seçim yapmak zorunda kalır. Sami Tekinoğlu’nun bulunmasıyla cinayet soruşturmasının seyri değişir.
07.11.2012 Çarşamba 17:21   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar