X
X

LEVENT YÜKSEL’DEN SERİN İSTANBUL GECESİNİ ISITAN ŞARKILAR

16.06.2022 Perşembe 10:59 (Güncellendi: 16.06.2022 - 11:00)

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Levent Yüksel ve sevenlerini ağırladı.

Türk pop müziğin efsane ismi Levent Yüksel’in aşk şarkıları Boğaz’ı sardı. Sanatçının “Ya Sonra” şarkısıyla başladığı müzik şöleni “gel öpeyim gerdanından” diyerek devam ettiği “İstanbul” ve Yeditepe’yi karış karış gezdiği “Mualla” ile devam etti. Levent Yüksel, geçmişten bugüne en sevilen klasiklerinin yanı sıra büyük beğeni toplayan Hayatıma Dokunan Şarkılar albümünden “Mutlu Ol Yeter” “Yalnızım”, “Mevsim Bahar Olunca” şarkılarıyla arabesk rüzgârı estirdi.  Yüksel’in “Bu Gece Son” şarkısını seslendirdiği anlarda, ışıl ışıl yanan yanan Boğaz’a bir de Kuruçeşme’yi dolduran binlerce müzikseverin telefon ışıklarının eklenmesiyle muhteşem bir görsel şölen yaşandı. 

 

SAHNEDEN SELFIE

Serin İstanbul gecesini şarkılarıyla ısıtan Levent Yüksel, iki saat kaldığı sahnesini sonlandırırken geceyi selfie çekerek ölümsüzleştirdi. Finalde yoğun istek üzerine sahneye geri dönen Levent Yüksel “Onursuz Olmasın Aşk” şarkısıyla bis yaptı.

Geceden önemli anlar: