X
X

Macera Gemisi 2. Bölüm Özeti

02.06.2017 Cuma 11:31 (Güncellendi: 03.07.2017 - 16:54)

Macera Gemisi ikinci bölümü ile eğlendirmeye ve farklı adaları ziyaret etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kazanan çiftlerimiz Denis Holgan ve İlkay Yayım, bu hafta da kazanmak için rakipleri Başak, Gökhan Güneş çifti ile kıyasıya bir yarışın içine giriyorlar.

Pazar gecesi ekrana gelecek olan program dört etaptan oluşuyor. Dört etap sonunda kendilerine verilen görevleri yerine getiren çift büyük ödülü almaya hak kazanıyor.

Macera Gemisi’nin ilk durağı Rodos Adası oluyor. Erkekler kafalarına ahtapot koyuyor ve ellerinde tuttukları tepsinin içindeki su dolu bardağı devirmeden koşuyor. İkinci oyun ise adada gezen 10 farklı kişiye 10 adet frappe satmak oluyor. 10 soğuk kahveden en az 25 Euro para kazanan çift oyunu kazanıyor. Geminin bir sonraki durağı ise Sakız Adası oluyor. Sakız Adası'nda da iki zorlu görevi gerçekleştirmeye çalışan çiftlerin ilk görevleri 5 porsiyon sakızlı muhallebi yemek oluyor. Sakız Adası’ndaki ikinci görevleri ise yumurta düellosu. Erkekler karşılıklı olarak bir masada oturuyor ve önlerinde duran pişmiş ve pişmemiş 30 yumurtadan bir tanesi seçerek rakiplerinin kafasına vuruyor.

Bölüm sonunda kazanan çifte gemide romantik bir akşam yemeği verilirken, kaybeden ise geminin güvertesini temizliyor.

Kimin balayına gideceğinin belli olacağı Macera Gemisi yeni bölümü ile Pazar gecesi Kanal D’de!

MACERA GEMİSİ VİDEOLARI